Otázky a odpovědi

Čím maluješ?

Maluji pastelkami, pastelem a chystám se na malbu olejovými barvami.

—————

Pro koho maluješ?

Maluji pro každého, kdo si o to řekne. Maluji pro děti, dospělé i zvířata.

—————

Co je možné namalovat?

Je možné namalovat obrázek na cokoliv. Na posílení, na uzdravení, na pochopení, na harmonizaci čaker, prostoru, na nalezení....O tom co namaluji, já nerozhoduji. Vždy pracuji s napojením na vesmír a tedy nikdy nevím přesně, jak bude výsledný obrázek vypadat.

—————

Mohu si říct, co chci namalovat?

Ano. Mužete si vždy určit, k čemu by měl obrázek sloužit. Můžete si říct to, co intuitivně cítíte. Pokud nevíte, necháme to na vesmíru. On vždy ví, co konkrétně potřebujete.

—————

Za jak dlouho je obrázek hotový.

To je vždy individuální. Záleží na složitosti obrázku a zda je také vhodný čas na malování. Někdy je hotový do jednoho dne, jindy mě to k malování nepustí i týden. Ale vždy jsem s tím, komu maluji obrázek v kontaktu.

—————

Jak dlouho obrázek působí, jak dlouho vyzařuje svou energii?

To je vždy o domluvě. Obrázek je možné "naprogramovat" aby působil jen na určité období např. po dobu těhotenství tj. 9-10 měsíců. Nebo až od určiteho data, které ještě nenastalo. Bez bližšího upřesnění obrázky naprogramovávám s účinností až do odvolání.

—————

Kam pak s obrázkem?

To záleží na Vás. Pokud chcete mít obrázek stále na očích, tak si ho můžete vystavit tam, kde je Vám to příjemné. Je možné ho také dát pod postel, matraci. Nebo si ho pořád doma přenášet. Na někoho působí tyto obrazy tak magicky, že si ho přenášejí celý den tak, aby ho měli stále na očích. Záleží to jen na Vás, jak to budte cítit,.

—————


Diskusní téma: Ptejte se :)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.